Minilab digitální osvit

Tradiční zpracování fotografie přímým osvitem fotopapíru jedinečnou technologií Chromira pro špičkový barevný tisk.

 • zvětšeniny mají brilantní věrné barvy, dokonalou ostrost
 • díky využití Color Managementu docílíme nejhlubší černoua nejširší možný barevný gamut v klasickém podání
 • vaši přípravu fotografických dat podpoříme ICC profily 
 • pracujeme s fotomateriály FUJI a KODAK,  také se speciálními povrchy metalic, trans, flex
 • rozměry od 9 x 13 cm až po zvětšeniny š. 76 cm, délka neomezená

Zpracováváme amatérské a profesionální fotografie přímým osvitem klasického fotografického papíru unikátní technologií Chromira digital C-Type print. Na fotomateriálech Kodak a Fuji vám zhotovíme mimořádně kvalitní barevné fotografie v zajímavých množstevních slevách. Využijte pohodlný a rychlý přístup do naší on line sběrny. 

 

Protože se snažíme o poskytnutí co nejvyšší kvality, všechny objednávky řešíme invididuálně, využijte prosím kontaktní formulář níže

Fotomateriály

 • Fuji CAP lesk

  Fujicolor Crystal Archiv Paper je určen k všestrannému použití v amatérské fotografii. V kategorii klasického fotografického papíru zaručuje vysokou kvalitu a životnost černobílých a barevných fotografií.

 • Fuji DPII lesk

  Fujicolor Digital Type DPII lesk je velmi kvalitní fotopapír pro široké využití v profesionální fotografii. Vyniká přesnou reprodukcí barev, intenzivní barevností a hlubokou bohatou černou. Je zárukou pro kvalitní zpracování profesionální lesklé fotografie. Barevně stabilní papír s dlouhou životností.

 • Fuji DPII matt

  Fujicolor Digital Type DPII mat s exkluzivním matným povrchem a intenzivní barevnou reprodukcí vás nadchne pro využití zvláště svatební a portrétní fotografie. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Barevně stabilní papír s dlouhou životností.

 • Fuji PEARL

  Pokud chcete vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů svatební, portrétní, glamour nebo reklamní fotografie. Barevně stabilní s dlouhou životností.

 • Fuji FLEX

  Nejedná se technologicky o fotografický papír, je to tenký super lesklý plastický materiál se zrcadlovým efektem na povrchu. Vzhled fotografie je mimořádný, barevná ostrost, hloubka černé a dokonalý povrchový lesk jsou bezkonkurenční. Nutná je šetrná manipulace, snadno se mechanicky poškodí.

 • Fuji TRANS

  FUJI TRANS printing material je transparentní speciálně upravená folie s difúzní vrstvou pro široké využití zvláště v reklamní fotoreprodukci. Splňuje vysoké vizuální nároky pro instalace do světelných LED panelů a prosvětlených vitrín v reprezentativních komerčních objektech.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace