Fine Art tisk

Vaší nespoutané kreativitě dáme velký formát

 • inovativní technologie Epson Stylus Pro 11880 inkoustového tisku s velmi jemným barevným odstupňováním
 • špičkové barevné a černobílé tiskové reprodukce 
 • v nejvyšším rozlišení s plným využitím Color Managementu
 • ideální pro umělecké fotografie, plátna a výtvarné tisky až do rozměru š. 162 cm
 • široká paleta tiskových materiálů, také art galerijní papíry Illford 

Používáme water base tiskárnu Epson Stylus Pro 11880, která spojuje inovativní technologie tryskového inkoustového tisku. Tisková hlava Epson Micro Piezo TFP a inkousty Epson UltraChrome™ K3 přinášejí brilantní a konzistentní výtisky s dlouhou životností. Měřítko velkoformátového tisku do šíře 162 cm a progresivní inkoustový systém 8 barev se 3 černými inkousty nabízí spektrum vysoce kvalitních matných nebo lesklých tisků na fotopapíry, plátna a exkluzivní Fine Art materiály.

 

Protože se snažíme o poskytnutí co nejvyšší kvality, všechny objednávky řešíme invididuálně, využijte prosím kontaktní formulář níže

Fotomateriály

 • HP Gloss Everyday Photo Paper

  Fotopapír s lesklým povrchem je navržen pro optimální barevné tiskové výstupy za dostupnou cenu. Je vhodný nejen pro fotografie, ale i letáky, prospekty, nabídky a podobně. Má speciální povrchovou vrstvu pro maximální věrnost barev a vysokou trvanlivost tisku.

 • HP Premium Matte Photo Paper

  Vysoce kvalitní matný fotopapír optimalizovaný pro inkoustový tisk fotografií. Speciální povrchová úprava zajistí vysokou věrnost a stálost barev. Hladký matný povrch papíru zaručuje barevně bohaté fotorealistické výtisky s dlouhou životností.

 • Epson Premium Luster

  Populární polomatný fotopapír přináší výbornou sytost a maximální barevné krytí v kombinaci s vysokou optickou hustotou, díky kterým mají výtisky vzhled opravdových fotografií. Zaručuje barevně bohaté fotorealistické výtisky s dlouhou životností.

 • Epson Enhanced Matte Photo Paper

  Zářivě bílý papír s hladkým matným povrchem je ideální pro reprodukce, které nevyžadují lesk. Dosahuje vysoce nasycených barevných tisků při zachování širokého rozsahu světlých a tmavých tónů. Kvalitní papír pro všestranné využití profesionálních fotografů a grafiků.

 • Illford Gold Cotton Textured

  Exkluzivní art papír se 100% bavlněnou texturou. Má charakter ručně vyrobeného japonského papíru. Brilantní syté barvy s širokým tónovým rozsahem uspokojí vysoké nároky uměleckých fotografů a výtvarníků ve výsledném tisku.

 • Illford Gold Mono Silk

  Speciálně vyvinutý papír pro špičkové zpracování černobílé fotografie na inkoustových tiskárnách. Fanoušci monochromatického fotografování a čb snímků ocení dokonalou ostrost a kvalitu tohoto papíru s hlubokými odstíny černé a světlými tóny bílé.

 • Canvas Matte

  Přirozeně bílé matné plátno vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru je speciálně určeno k tisku foto reprodukcí a výtvarného umění. Barevné i černobílé art výtisky vynikají vysokou kvalitou, živými barvami, širokým barevným gamutem a dlouhou životností. Ceny vytištěných pláten jsou včetně vypnutí na dřevěné blind rámy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace