Instalace výstavy ve Vivien cafe

V době únorového Valentýna nás oslovila majitelka nově otevřené kavárny, paní Dagmar Matějíčková, zda bychom mohli připravit prostory Vivien cafe pro galerijní účely.
Hned při našem prvním vstupu do kavárny jsme věděli, že nápad paní majitelky s instalací obrazové galerie je skvělý záměr. Dlouhé stěny, vysoké stropy a čistý design interiéru si o propojení s uměním přímo říkal. Rozhodli jsme se pro instalaci závěsného systému Nielsen Profi. Jednoduchý profil Alu pevných lišt a kvalitní závěsná lanka s obrazovými háky budou optimální pro snadný provoz  výstavní galerie.
Jak instalace dopadla a především jak slouží svému účelu můžete vidět níže na fotkách.

Slavnostní zahájení galerie bylo otevřeno 16. 5. 2016 vernisáží výstavy čb canvas fotoobrazů známého slovenského zpěváka Petera Nagy.

Využili jsme během vernisáže příležitosti a představili autorovi výstavy možnosti zhotovení velkoformátové fotografie technologií osvitem Chromira ProLab. Přestože Peter Nagy řekl, že focení se už téměř nevěnuje, tak tonální kvalita ukázkové čb fotografie na klasickém stříbrném fotopapíře ho nadchla natolik, že "se tedy zas za objektiv někdy postaví".

Výstava Petera Nagy "láskavé piesne" potrvá do konce června 2016.  Zde je od autora fotografií pro návštěvníky výstavy moc pěkný vzkaz: 

Nikdy sa ma nepýtajte, čo som pre to urobil, a ako som musel uplácať, ale nejakým zázrakom som dostal víza do krajiny „ ŽENA“.
Posielam Vám niekoľko postrehov z tejto neprebádanej země, ktorej mapa nebude nikdy dokončená.
Je tam proste nádherne … Peter Nagy

www.facebook.com/Vivien-cafe          www.peternagy.sk

Zpět na přehled událostí
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace