Fotomateriály

Fotomateriály pro zpracování v digitální osvitové jednotce Chromira 5xProLab 

Fotopapír Fujicolor CAP (lesk)

Fujicolor Crystal Archiv Paper  je určen k všestrannému použití v amatérské fotografii. V kategorii klasického fotografického papíru zaručuje vysokou kvalitu černobílých a barevných fotografií. Ve srovnání s profesionálními fotopapíry nedosahuje takové ostrosti a hloubky zčernání, ale při zpracování chemickým procesem RA4 osvitovou jednotkou Chromira Prolab je zaručen oproti inkoustovému tisku velmi kvalitní vizuální výsledek bez bronzingu a se sníženou metarizací. Trvanlivost barev fotografií je zaručena na více než 50 let.

Fotopapír Fujicolor DPII Glossy (lesk)

Fujicolor Digital Type DPII Glosy je velmi kvalitní fotopapír pro využití v profesionální fotografii. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Trvanlivost barev a fotografií je zaručena na více než 50 let. Přesná reprodukce barev s hlubokou bohatou černou zajistí kvalitní výstup profesionální lesklé fotografie. Případné otisky mohou být snadno a šetrně odstraněny jemnou tkaninou.

ICC Profil ke stažení: FUJI DPI GLOSSY

Fotopapír Fujicolor DPII
Matte, Silk, Luster

Fujicolor Digital Type DPII jsou velmi kvalitní fotopapíry pro využití v profesionální fotografii. Vynikají vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Exkluzivní struktura povrchu a intenzivní barevná reprodukce vás nadchne pro široké využití velkoformátové fotografie. Vynikající matný (matte, silk) a polomatný (luster) fotopapír je také vhodný pro zpracování do fotoalb, kdy na povrchu fotopapíru snadno a šetrně odstraníte otisky.

ICC Profil ke stažení: FUJI DPII SILK 

Novinka!
Fotopapír Fujicolor DPII Deep Matte Velvet

Novinkou v řadě fotopapírů Fujicolor DPII je extra matný fotopapír Depp Matte Velvet, Byl navržen výrobcem pro zpracování v profesionálních fotolaboratořích pro velkoformátový výstup na digitálních osvitových jednotkách. Jedinečný sametově hladký povrch fotopapíru Deep Matte Velvet zajišťuje elegantní bohatou reprodukci barev nejen pro využití ve svatební a portrétní fotografii. Fotopapír Deep Matte Velvet dokonale splňuje požadavky fotografického media s minimalizací odrazu světla a odlesků na povrchu fotografie. Je vhodný také pro zpracování do luxusních fotoknih. Na svém jemném povrchu nezanechává žádné otisky prstů. 
ICC profil bude připraven brzy ke stažení.

Fotopapír Fujicolor Digital PEARL

Pokud chcete vytvořit vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů svatební, portrétní, glamour, pop art, reklamní nebo fashion fotografie. Díky unikátní technologii použité emulze s inovací azurové vrstvy, získávají fotografie širší barevný gamut, bohatší černou a přesné pleťové tóny. Obsažené speciální vrstvy kovového oxidu s perleťovými krystaly dodávají fotopapíru vysoký pearl lesk. Navíc dobré osvětlení umocní metalický vzhled fotografie, kdy se obraz mění v závislosti na intenzitě světla.

ICC Profil ke stažení: Chromira Pearl

Fotopapír KODAK ENDURA PREMIER (lesk)

je označován mezi profesionálními fotopapíry jako zlatý standard s nejvyšším nárůstem technologií. Zcela nová SIAN disperzní Kodak technologie pro zvětšený barevný gamut, bohatší černou, čisté podání bílé a věrnost pleťových tónů zaručuje perfektní tiskový výstup. Fotopapír je charakteristický neutrálním bílým zabarvením s nádechem do žluté, bez obsahu zjasňovačů. Metarizace je proto minimální, při umělém osvětlení se barvy neposouvají do fialova a na venkovním světle se neposouvají do zelena. Barevné pleťové tóny jsou přesné, s jemnou tonální škálou ideální pro portrétní a svatební fotografii. Inovovaný stříbro halogenový papír Kodak Endura Premier je stabilní papír s dlouhou životností a stálostí barev. Také má široké komerční využití pro grafické a textové reprodukce.

ICC Profil ke stažení: Kodak Enudura Premier

Fuji FLEX Printing material

Nejedná se technologicky o fotografický papír, je to tenký super lesklý plastický materiál se zrcadlovým efektem na povrhu. Vzhled fotografie je mimořádný, barevná ostrost, hloubka černé a dokonalý povrchový lesk jsou bezkonkurenční. Nevýhodou je snadné mechanické poškození, nutná je šetrná manipulace. FUJIFLEX má srovnatelný vizuální efekt jako CIBACHROM.

ICC Profil ke stažení: Fuji Flex

Fuji TRANS Printing Material

Transparentní speciálně upravená FUJI folie s difúzní vrstvou pro široké využití zvláště v reklamní fotoreprodukci. Splňuje vysoké vizuální nároky pro instalace do světelných LED panelů a prosvětlených designových vitrín v reprezentativních komerčních objektech.

 

Materiály pro inkoustový tisk Epson Stylus Pro 11880   

- v kvalitě fotopapír

HP Everyday Glossy Photo Paper, 235 g/m²

Fotopapír s lesklým povrchem HP Everyday Glossy Photo Paper je navržen pro optimální barevné tiskové výstupy za dostupnou cenu. Je vhodný nejen pro fotografie, ale i letáky, prospekty, nabídky a podobně. Má speciální povrchovou vrstvu pro maximální věrnost barev a vysokou trvanlivost tisku.

HP Premium Matte Photo Paper, 210 g/m²

Vysoce kvalitní matný fotopapír optimalizovaný pro inkoustový tisk fotografií. Speciální povrchová úprava zajistí vysokou věrnost a stálost barev. Hladký elegantní povrch papíru zaručuje barevně bohaté fotorealistické výtisky s dlouhou životností.

Epson Premium Luster Photo Paper, 260 g/m²

Populární polomatný fotopapír přináší výbornou sytost a maximální barevné krytí v kombinaci s vysokou optickou hustotou, díky kterým mají výtisky fotorealistický vzhled. Stejně jako ostatní inovativní média Epson je i tento papír navržen tak, aby nabídl nejvyšší možné barevné rozlišení. Zaručuje barevně bohaté fotografické výstupy s dlouhou životností.

- v kvalitě Fine Art 

Epson Enhanced Matte Paper, 192 g/m²

Zářivě bílý papír s hladkým matným povrchem je ideální pro obrazy, které nevyžadují lesk. Dosahuje vysoce nasycených barevných tisků při zachování širokého rozsahu světlých a tmavých tónů. Kvalitní papír s širokým barevným gamutem pro všestranné využití profesionálních fotografů a grafiků.

Ilford Galerie Gold Cotton Textured, 330 g/m²

Exkluzivní art papír se 100% bavlněnou texturou je nazýván „klenotem“ mezi Ilford matnými papíry. Má charakter ručně vyrobeného japonského papíru, ale současně jemná struktura povrchu s teplým tónem zabarvení nerozptyluje pozornost od výsledného tisku. Brilantní syté barvy s širokým tónovým rozsahem uspokojí vysoké nároky uměleckých fotografů a výtvarníků ve výsledném tisku. Papír Illford Galerie Gold Cotton Textured splňuje náročné standardy pro archivaci uměleckých tisků do portfolia galerií a muzeí.

Ilford Galerie Prestige Gold Mono Silk Paper, 270 g/m²

Speciálně vyvinutý papír pro špičkové zpracování černobílé fotografie na inkoustových tiskárnách. Fanoušci monochromatického fotografování a čb snímků ocení kvalitu Ilford Gold Mono Silk papíru s hlubokými odstíny černé a světlými bílé. Brilantní kontrast a jemné plynulé přechody mezi tóny černé a bílé jsou bezproblémové díky unikátní ILFORD nanoporézní technologii povrchové vrstvy a výjimečným hodnotám Dmax a Dmin.

Canvas Matte

Portrétové plátno vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru je speciálně určeno k tisku reprodukcí výtvarného umění a fotografie. Barevné i černobílé art výtisky vynikají vysokou kvalitou, živými barvami a dlouhou životností. Jemná struktura plátna umožňuje sjednocené doladění odstínu pleti při zpracování fotografií, výtvarných reprodukcí, plakátů a reklamních dekorací. Ceny vytištěných pláten jsou uvedeny včetně vypnutí na dřevěný blind rám. Dále je možnost zarámování do dekorativních rámů speciálně určených pro plátna od zn. Nielsen nebo Lira.

Canvas Satin

Přirozeně bílé plátno ze směsi bavlny a polyesteru se saténovým  lesklým povrchem vhodné pro tisky v nejvyšším rozlišení. Ideální pro portréty, černobílé fotografie a umělecké reprodukce, uspokojí i ty nejnáročnější profesionály. Nabízí nejjemnější obrazovou kvalitu s širokým barevným gamutem, dlouhou životnost a stabilitu výtisků. Jemná struktura plátna umožňuje sjednocené doladění odstínu pleti při zpracování fotografií, výtvarných reprodukcí, plakátů a reklamních dekorací. Ceny vytištěných pláten jsou uvedeny včetně vypnutí na dřevěný blind rám. Dále je možnost zarámování do dekorativních rámů speciálně určených pro plátna od zn. Nielsen nebo Lira.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace