Fotomateriály

Fotomateriály pro zpracování v digitální osvitové jednotce Chromira 5xProLab 

Fotopapír Fujicolor CAP (lesk)

Fujicolor Crystal Archiv Paper  je určen k všestrannému použití v amatérské fotografii. V kategorii klasického fotografického papíru zaručuje vysokou kvalitu černobílých a barevných fotografií. Ve srovnání s profesionálními fotopapíry nedosahuje takové ostrosti a hloubky zčernání, ale při zpracování chemickým procesem RA4 osvitovou jednotkou Chromira Prolab je zaručen oproti inkoustovému tisku velmi kvalitní vizuální výsledek bez bronzingu a se sníženou metarizací. Trvanlivost barev fotografií je zaručena na více než 50 let.

Fotopapír Fujicolor DPII Glossy (lesk)

Fujicolor Digital Type DPII Glosy je velmi kvalitní fotopapír pro využití v profesionální fotografii. Vyniká vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Trvanlivost barev a fotografií je zaručena na více než 50 let. Přesná reprodukce barev s hlubokou bohatou černou zajistí kvalitní výstup profesionální lesklé fotografie. Případné otisky mohou být snadno a šetrně odstraněny jemnou tkaninou.

ICC Profil ke stažení: FUJI DPI GLOSSY

Fotopapír Fujicolor DPII
Matte, Silk, Luster

Fujicolor Digital Type DPII jsou velmi kvalitní fotopapíry pro využití v profesionální fotografii. Vynikají vysokým kontrastem, barevnou saturací a velkou gramáží základní vrstvy. Exkluzivní struktura povrchu a intenzivní barevná reprodukce vás nadchne pro široké využití velkoformátové fotografie. Vynikající matný (matte, silk) a polomatný (luster) fotopapír je také vhodný pro zpracování do fotoalb, kdy na povrchu fotopapíru snadno a šetrně odstraníte otisky.

ICC Profil ke stažení: FUJI DPII SILK 


Fotopapír Fujicolor DPII Deep Matte Velvet - novinka!

Novinkou v řadě fotopapírů Fujicolor DPII je extra matný fotopapír Depp Matte Velvet, Byl navržen výrobcem pro zpracování v profesionálních fotolaboratořích pro velkoformátový výstup na digitálních osvitových jednotkách. Jedinečný sametově hladký povrch fotopapíru Deep Matte Velvet zajišťuje elegantní bohatou reprodukci barev nejen pro využití ve svatební a portrétní fotografii. Fotopapír Deep Matte Velvet dokonale splňuje požadavky fotografického media s minimalizací odrazu světla a odlesků na povrchu fotografie. Je vhodný také pro zpracování do luxusních fotoknih. Na svém jemném povrchu nezanechává žádné otisky prstů. 
ICC profil zašleme na vyžádání.

 

Fotopapír Fujicolor Crystal Archve Professional Paper MAXIMA - novika!

S potěšením vám představujeme novou generaci fotografického papíru Fujicolor Crystal Archive Professional Paper - MAXIMA. Maxima byla vyvynuta pro výrobu High-end zvětšenin muzeální a galerijní kvality.  Je zde významně zvýšena životnost papíru oproti předchozí generaci. Fotografie je cesta, kterou cítíte a dotýká se vašich smyslů. Nový papír Maxima se dotýká vašeho srdce nejhlubšim podáním černé, nasycením barev a fascinujícími detaily ve stinech, nedosažitelných na fotografiích zpracovaných na jiných médiích. Jedná se o ideální material pro výstavní a galerijní  účely. Tento material vyvolává emoce a rozšiřuje možnosti vasich uměleckých záměrů. Právě to jsou podporující benefity vzhledu a prezentace díla oceňované profesionálními fotografi a galeriemi.

Jedná se o zcela radikální změnu fotografického papiru, který díky nejnovějším technologiím znamená průlom v poskytnutí  vynikajících výsledků zaměřené zvláště na oblast galerijní a muzeální produkce.  Díky revolučnímu zvýšení maximální density poskytují fotografie excelentní detaily ve stínech, překrásnou hlubokou černou, rozšíření barevného gamutu minimálně o 20%.

ICC profil zašleme na vyžádání.

 

Fotopapír Fujicolor Digital PEARL

Pokud chcete vytvořit vizuálně atraktivní fotografie, pak zvolte profesionální fotopapír Fujicolor Pearl s metalic povrchem. Efektní perleťový lesk odliší vaše fotografie od klasických. Splňuje nejvyšší nároky pro emocionální podání pastelových a černobílých tónů svatební, portrétní, glamour, pop art, reklamní nebo fashion fotografie. Díky unikátní technologii použité emulze s inovací azurové vrstvy, získávají fotografie širší barevný gamut, bohatší černou a přesné pleťové tóny. Obsažené speciální vrstvy kovového oxidu s perleťovými krystaly dodávají fotopapíru vysoký pearl lesk. Navíc dobré osvětlení umocní metalický vzhled fotografie, kdy se obraz mění v závislosti na intenzitě světla.

ICC Profil ke stažení: Chromira Pearl

 

Fuji FLEX Printing material

Nejedná se technologicky o fotografický papír, je to tenký super lesklý plastický materiál se zrcadlovým efektem na povrhu. Vzhled fotografie je mimořádný, barevná ostrost, hloubka černé a dokonalý povrchový lesk jsou bezkonkurenční. Nevýhodou je snadné mechanické poškození, nutná je šetrná manipulace. FUJIFLEX má srovnatelný vizuální efekt jako CIBACHROM.

ICC Profil ke stažení: Fuji Flex

Fuji TRANS Printing Material

Transparentní speciálně upravená FUJI folie s difúzní vrstvou pro široké využití zvláště v reklamní fotoreprodukci. Splňuje vysoké vizuální nároky pro instalace do světelných LED panelů a prosvětlených designových vitrín v reprezentativních komerčních objektech.

 

Fotoplátna pro tisk technologií Epson Sure Color 

 

Canvas Matte

Portrétové plátno vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru je speciálně určeno k tisku reprodukcí výtvarného umění a fotografie. Barevné i černobílé art výtisky vynikají vysokou kvalitou, živými barvami a dlouhou životností. Jemná struktura plátna umožňuje sjednocené doladění odstínu pleti při zpracování fotografií, výtvarných reprodukcí, plakátů a reklamních dekorací. Ceny vytištěných pláten jsou uvedeny včetně vypnutí na dřevěný blind rám. Dále je možnost zarámování do dekorativních rámů speciálně určených pro plátna od zn. Nielsen nebo Lira.

Canvas Satin

Přirozeně bílé plátno ze směsi bavlny a polyesteru se saténovým  lesklým povrchem vhodné pro tisky v nejvyšším rozlišení. Ideální pro portréty, černobílé fotografie a umělecké reprodukce, uspokojí i ty nejnáročnější profesionály. Nabízí nejjemnější obrazovou kvalitu s širokým barevným gamutem, dlouhou životnost a stabilitu výtisků. Jemná struktura plátna umožňuje sjednocené doladění odstínu pleti při zpracování fotografií, výtvarných reprodukcí, plakátů a reklamních dekorací. Ceny vytištěných pláten jsou uvedeny včetně vypnutí na dřevěný blind rám. Dále je možnost zarámování do dekorativních rámů speciálně určených pro plátna od zn. Nielsen nebo Lira.

Naše služby

Digitální osvit Digitální osvit

Máme unikátní osvitku Chromira 5xProLab - jediný typ v ČR. Tiskneme na profesionální fotopapíry Fuji Crystal Archive až do šíře 76 cm, délka neomezená.

Canvas fotoplátno Canvas fotoplátno

Foto plátna zhotovujeme v brilantní barevné kvalitě až do velikosti 150 x 300 cm. Stálobarevný, UV a vodě odolný ekologický tisk s následným kvalitním vypnutím na dřevěný rám.

Eko solventní tisk Eko solventní tisk

Vysoce barevně saturovaný velkoformátový tisk do š. 162 cm pro interiér/exteriér: plakáty, plátna, tapety, roll up, bannery. Stálobarevný, UV a vodě odolný tisk.

Fotografie pro LED panely Fotografie pro LED panely

Pokud chcete dodat fotografiím mimořádný vizuální efekt, pak zvolte prosvětlovací Fuji Trans folii pro LED panely.

Fuji Flex speciální fotomateriál Fuji Flex speciální fotomateriál

Super lesklý povrch fotomateriálu se zrcadlovým leskem, ideální pro foto obrazy s adjustací na alu desku.

Luxusní italské fotoknihy Luxusní italské fotoknihy

Designové fotoknihy Photostory© až do formátu 50x50 cm, exkluzivní cover desky z pravé italské kůže.

Adjustace, rámování Adjustace, rámování

Vaše fotografie nalepíme na kvalitní kapa foam, pvc desky nebo alu sendviče. Poradíme s výběrem a osadíme do značkových Nielsen nebo Lira rámů.

Kalibrace monitorů Kalibrace monitorů

Základní krok k úspěšné úpravě a tisku vašich fotografií je mít zkalibrovaný monitor. Odborně váš monitor nastavíme pro barevně věrný finální tisk.

Fotoateliér Fotoateliér

Zhotovíme vám v našem ateliéru: portrétní, byznys, průkazové, rodinné nebo produktové fotografie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace