Reprezentativní výstava pro Fujifilm

Pro letošní veletrh Foto Expo 2016 jsme ve spolupráci s Fujifilmem připravili exkluzivní výstavu velkoformátových fotografií zpracovaných na všech typech Fuji fotomateriálů, s kterými naše laboratoř pracuje.

Společnost Fujifilm oslovila své dvorní fotografy, kteří fotí technikou Fuji, aby vybrali ze svého portfolia jednu fotografii, vhodnou pro velkoformátový osvit 76 x 115 cm.
Byla tak vytvořena kolekce 11 fotografií od 11 autorů:

Jakub Cejpek, David Gaberle, Vojtěch Hurych, Laura Kovanská, Petr Kozlík, Michal Krause, Jiří Růžek, Jan Řeháček, Jiří Šebek, Jiří Štarha, Josef Šulc

Ke zpracování fotografií jsme použili profesionální fotopapíry od standardních Fuji DPII mat, lesk, silk, luster až po speciální Fuji Pearl a Fuji Flex. Také k adjustaci fotografií jsme zvolili více typů podložek: Kapa fix, Smart X nebo Alu sendvičové desky.

Výstava je skvělou kompilací Fuji techniky, Fuji fotopapírů a především autorského vkladu Fuji fotografů. Návštěvníci výstavy tak mohou vidět, v jaké kvalitě a jak velkém formátu lze vytvořit digitálním osvitem „Fuji zvětšeninu“.

Od společnosti Fujifilm máme zprávy, že kolekce těchto 11 famózních velkoformátů bude k vidění i na dalších akcích, které Fuji pořádá.
Budeme vás včas informovat na facebooku.

Zpět na přehled událostí
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace