Výstava Barevný svět zvířat

Zahájena výstava fotografií Petra Bambouska, finalisty prestižní soutěže Wildlife Photographer of the Year 2015.

11.3. - 11.5. 2016/ DC REZIDENCE/ vstup volný 
10.3. 2016 od 17.00 vernisáž 

Přijďte si prohlédnout barevně úchvatné záběry zvířat z Bornea, Panamy, Kostariky, Thajska a z dalších expedic, na které se Petr Bambousek od roku 2002 už mnohokrát vydal. Jeho fotografie jsou publikovány v domácích a zahraničních časopisech o přírodě a fotografii.
Snímky zvířat Petra Bambouska jsou vlastně umělecké portréty .. za vším je velký talent, trpělivá práce a profesionální postprodukce. Před každou expedicí má v hlavě Petr scénář s předem promyšlenými záběry, z kterých pak vyjde jen zlomek, protože příroda je svébytná a vrtkavá.. Ale z těch několika jedinečných záběrů se stanou „zlomové“, které jsou pak k vidění na světové i domácí profesionální fotografické scéně.
Pro svou dcerku vytváří Petr Bambousek unikátní kolekci portrétních fotografií ze ZOO, které po zveřejnění v deníku Daily Mail, doslova obletěly celý svět.

Na výstavě velkoformátových fotografiích Barevný svět zvířat jsou představeny různé typy technologií zpracování a zvolených fotomateriálů. Profesionální technologii Chromira ProLab jsme využili pro digitální osvit speciálních fotopapírů s metalickým leskem Fujicolor PEARL a pro zhotovení zvětšenin se super lesklým "zrcadlovým" povrchem Fuji FLEX. Novinkou je efektní světelný LED panel s fotografií tukana na Fuji TRANS folii.

Vystavené fotografie jsou prodejní. Orientační ceny autorských fotografií :

formát 70x50 cm za 2. 800 Kč / na desce kapa 3.300 Kč (bez rámu)
formát 100x70 cm za 3. 500 Kč / na desce kapa 4.500 Kč (bez rámu)

Foto seriál Petra Bambouska o přípravě a realizaci výstavy

 

Zpět na přehled událostí
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace