TranSpiRituals

Výstava TranSpiRituals představuje průřez dokumentární a portrétní tvorbou Vojtěcha Vlka. Nabízí černobílé fotografie mapující hledání duchovní stránky existence napříč různými náboženstvími. Celý projekt doplňuje kniha s fascinujícími fotografiemi Vojtěcha Vlka, které můžete vidět ve velkoformátovém provedení do 3.4.2016 na výstavě v Nikon Photo Gallery.

Úryvek z anotace knihy TranSpiRituals:
Díky jeho fotografiím navštívíme nejposvátnější místa světa, pohlédneme do očí svatým mužům ve Váránasí, zakukleným kajícníkům při obřadech ve španělské Andalusii, staneme se svědky dobrovolného ukřižování věřících během pašijových her na Filipínách, spočineme ve ztišené meditaci s buddhistickými mnichy, rakouskými premonstráty či pražskými kapucíny… Vojtěch Vlk však nechce předvést divákům exotickou směs kuriozit ze vzdálených světů, nepředkládá cestopis či encyklopedii náboženství, nýbrž spíše inspiruje k hlubšímu pohledu na náš svět a náš vlastní život.

více na www.vojtechvlk.com

Celá výstava čb printů byla zhotovena eko solvent technologií na speciální vinyl tiskový materiál. 

 

Zpět na přehled událostí
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace