Streetlife Party & Taste of Japan

Zajímá vás fotografie? Baví vás streetlife, street style, streetové sporty, street fashion a rádi byste si tohle všechno užili v jednom dni?
Streetlife Party & Taste of Japan pořádá společnost Fujifilm Europe GmbH ku příležitosti uvedení nového fotoaparátu Fujifilm X-Pro2 na trh a jako poděkování všem lidem, kteří si během pěti let od uvedení X série pořídili jejich fotoaparáty. Na akci si účastníci budou moci zapůjčit jakoukoliv techniku Fujifilm, aby si mohli vše od workshopů až po bondáž nafotit.
Během celého dne budete moci navštívit výstavu streetlife fotografií, které zhotovila laboratoř Foto Riegl v kvalitě digitálního osvitu Chromira 5xProLab v atraktivním designu fotomateriálu Fujicolor Pearl s metalickým povrchem.

Celá událost odstartuje fashion workshopem s fotografkou Laurou Kovanskou, pokračovat bude breakdance battlem mezi Miroslavem Fišarem – Blackfish a Petrem Pospíšilem, který si budete moci vyfotit spolu se sportovním fotografem Josefem Šulcem. Red Bull hostesky vás osvěží energetickými nápoji a fotografické odpoledne zakončí beseda a projekce fotek Davida Gaberleho, který dokumentoval život v ulicích světových velkoměst. Modelky a modelové načesaní od kadeřníků z Thomas Barber Shop budou obuti sneakerskami z Footshop.cz. Před půlnocí událost ukončí vystoupení české špičky mezi riggery Edny z Hell.cz a shibari modelky Aney Capaken.

Foto: Jan Koval’ák a Romana Jokelová

Zpět na přehled událostí
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace